Αυτές οι πληροφορίες ενδέχεται να μην είναι ενημερωμένες και προορίζονται μόνο για αρχειακούς σκοπούς Μάθε περισσότερα

Δημου Διονυσιος

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Δημου Διονυσιος
Ζαννή 63, Πειραιάς
Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 21 0428 0075
Call
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Δημου Διονυσιος βρίσκεται στην τοποθεσία Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής.

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Δημου Διονυσιος;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Δημου Διονυσιος είναι 21 0428 0075.
Q2

Πού βρίσκεται η Δημου Διονυσιος;

Η Δημου Διονυσιος στεγάζεται στο Ζαννή 63, Πειραιάς, Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής.
Q3

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Δημου Διονυσιος;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Δημου Διονυσιος τηλεφωνικά στον αριθμό 21 0428 0075.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Ζαννή 63, Πειραιάς Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής
+

Γράψτε μια κριτική