Αυτές οι πληροφορίες ενδέχεται να μην είναι ενημερωμένες και προορίζονται μόνο για αρχειακούς σκοπούς Μάθε περισσότερα

Gkealan Ellas EPE

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Gkealan Ellas EPE
Vas Irakleiou 47
Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 54623
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 231 027 4035
Call
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Gkealan Ellas EPE βρίσκεται στην τοποθεσία Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας.

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Gkealan Ellas EPE;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Gkealan Ellas EPE είναι 231 027 4035.
Q2

Πού βρίσκεται η Gkealan Ellas EPE;

Η Gkealan Ellas EPE στεγάζεται στο Vas Irakleiou 47, Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 54623.
Q3

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Gkealan Ellas EPE;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Gkealan Ellas EPE τηλεφωνικά στον αριθμό 231 027 4035.
+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Vas Irakleiou 47 Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 54623
+

Γράψτε μια κριτική