Αυτές οι πληροφορίες ενδέχεται να μην είναι ενημερωμένες και προορίζονται μόνο για αρχειακούς σκοπούς Μάθε περισσότερα

SPIN - Space Innovation

Επαγγελματική Επαφή

Ilias Theodoridis

Aviation & Aerospace

Πληροφορίες Επικοινωνίας

SPIN - Space Innovation
Likourgou 9, Athina 105 51, Greece
Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής, 105 51
Βρείτε Κατευθύνσεις
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
Twitter Feed: Επίσκεψη
Google Maps: Επίσκεψη
Instagram: Επίσκεψη
Κανάλι Youtube: Επίσκεψη
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση SPIN - Space Innovation βρίσκεται στην τοποθεσία Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής.
Βιομηχανία
Βιομηχανία
Ασχολείται με:
Aerospace Company, Non-Profit Organization
Κωδικοί ISIC
71109499

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Πού βρίσκεται η SPIN - Space Innovation;

Η SPIN - Space Innovation στεγάζεται στο Likourgou 9, Athina 105 51, Greece, Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής.
Q2

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη SPIN - Space Innovation;

Ilias Theodoridis (Aviation & Aerospace) σε SPIN - Space Innovation.
Q3

Υπάρχουν άλλες επαφές που σχετίζονται με την SPIN - Space Innovation;

Έχουμε 2 επιπλέον επαφή(-ές) για την SPIN - Space Innovation. Αυτές περιλαμβάνουν: Georgios Papaioannou & Panagiotis Sanetsis.
Q4

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την SPIN - Space Innovation;

Ο ιστότοπος της SPIN - Space Innovation είναι ο space-innovation.org.
+

Παρόμοιες επιχειρήσεις κοντά

+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Likourgou 9, Athina 105 51, Greece Αθήνα, Περιφέρεια Αττικής, 105 51
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 105 51

Επιχειρήσεις σε 105 51: 518
Πληθυσμός: 1.127
105 51 Χάρτης θερμότητας πυκνότητας επιχείρησης

Κατηγορίες

Shopping:  36%
Restaurants:  10%
Άλλο:  54%

Τιμή

Φτηνός:  60%
Μέτριος:  37%
Πολύ ακριβό:  3%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

21:  95%
Άλλο:  5%

Γειτονιές

Monastiraki:  44%
Psyri:  34%
Άλλο:  22%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 105 51

Φύλο

Γυναίκες:  53%
Άνδρες:  47%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική