Αυτές οι πληροφορίες ενδέχεται να μην είναι ενημερωμένες και προορίζονται μόνο για αρχειακούς σκοπούς Μάθε περισσότερα

Street Boy

4,8 ★★★★★ 10+ κριτικές

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Street Boy
Egnatia 58, Thessaloniki 546 24, Greece
Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 546 24
Βρείτε Κατευθύνσεις
Τηλέφωνο: 231 027 9245
Ώρες: Προβολή
Προφίλ Facebook: Επίσκεψη
Google Maps: Επίσκεψη
Foursquare: Επίσκεψη
CallEmail
Αξιολόγηση
Προσθήκη Φωτό

Περιγραφή δουλειάς

Η επιχείρηση Street Boy βρίσκεται στην τοποθεσία Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας. Αυτή η επιχείρηση δραστηριοποιείται στον ακόλουθο κλάδο: Καταστήματα ένδυσης.
Βιομηχανία
Αγορές »  Καταστήματα ένδυσης
Ασχολείται με:
Εμπόριο ένδυσης, υποδημάτων και δερμάτινων ειδών σε ειδικά καταστήματα
Κωδικοί ISIC
4771

ερωτήσεις και απαντήσεις

Q1

Ποιος είναι ο αριθμός τηλεφώνου για την Street Boy;

Ο αριθμός τηλεφώνου της Street Boy είναι 231 027 9245.
Q2

Πού βρίσκεται η Street Boy;

Η Street Boy στεγάζεται στο Egnatia 58, Thessaloniki 546 24, Greece, Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας.
Q3

Ποιες ημέρες είναι ανοιχτό Street Boy ;

Street Boy είναι ανοιχτό Δευ, Τετ, Σάβ 9:00 π.μ.–7:00 μ.μ.; Τρί, Πέμ–Παρ 9:00 π.μ.–9:00 μ.μ.; κλειστό Κυρ .
Q4

Υπάρχει κάποια κύρια επαφή για τη Street Boy;

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Street Boy τηλεφωνικά στον αριθμό 231 027 9245.
Q5

Ποια είναι η διαδικτυακή διεύθυνση (URL) για την Street Boy;

Δεν υπάρχει καταχωρημένος ιστότοπος για την Street Boy, αλλά μπορείτε να βρείτε την Street Boy στο Facebook.
Q6

Προσφέρει η Street Boy αποστολές;

Ναι, η Street Boy προσφέρει αποστολή ως επιλογή. Καλέστε στο 231 027 9245 για πληροφορίες.
+

Παρόμοιες επιχειρήσεις κοντά

+

Πρόσθετες επιχειρήσεις σε αυτή τη διεύθυνση

Egnatia 58, Thessaloniki 546 24, Greece Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, 546 24
+

Επιχειρήσεις σε Ταχυδρομικός Κώδικας 546 24

Επιχειρήσεις σε 546 24: 912
Πληθυσμός: 3.328
546 24 Χάρτης θερμότητας πυκνότητας επιχείρησης

Κατηγορίες

Shopping:  32%
Professional Services:  16%
Restaurants:  11%
Άλλο:  41%

Τιμή

Μέτριος:  50%
Φτηνός:  40%
Ακριβός:  10%
Άλλο:  0%

Κωδικοί Περιοχής

231:  93%
Άλλο:  7%

Γειτονιές

Tsimiski:  70%
Άλλο:  30%
+

Στατιστικά και δημογραφικά στοιχεία για Ταχυδρομικός Κώδικας 546 24

Φύλο

Γυναίκες:  54%
Άνδρες:  46%
Άλλο:  0%
+

Γράψτε μια κριτική

Επιχειρηματική ανατροφοδότηση

★★★★★Δεν υπάρχουν κριτικές για ΕπιχειρηματικόΑρχείο4,8★★★★★10+ κριτικές αλλού

0 Κριτικές

Γίνε ο πρώτος που θα γράψει μια κριτική.